مجتمع آموزشی نمونه و بین الملل توحید پسران

مدرسه پسرانه با بیش از 900 نفر دانش آموز و پرسنل در منطقه القوز.

مجتمع آموزشی توحید دختران

مجتمع توحید دختران با این عنوان در سال 1371 برای دانش آموزان ایرانی مقیم کشور امارات تاسیس گردیده و هم اکنون در سه دوره ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم دانش آموز می پذیرد..

مجتمع خدیجه کبری(س)

امارات از بخش های مختلف مجتمع که هر سال انجام می شود. اینمجتمع توانسته در سال های تحصیلی گذشته در بازرسی های KHDA رتبه قابل قبول را بدست آورد.

مجتمع آموزشی سلمان فارسی

مجتمع سلمان فارسی در سال 1374 شمسی در منظقه القصیص افتتاح شد. هم اکنون کلیه کلاسهای مجتمع مجهز به تخته هوشمند هستند..

مجتمع آموزشی آداب

تنها مجتمع غیرانتفاعی ایرانیان خارج از کشور، پسرانه و دخترانه، با سابقه درخشان بیست و پنج ساله با بهره گیری از سیستم مدیریتی نوین و کادر برجسته آموزشی.

مجتمع آموزشی العین

محل کار : 0097137676593
دورنگار : 0097137676593.

مجتمع آموزشی امام خمینی ابوظبی

آدرس: ابوظبی – امارات عربی متحده – تقاطع خیابان شیخ راشد بن سعید آل مکتوم (مطار) با خیابان الفلاح (جوازات قدیم) منطقه الظفره (باورهاوس قدیم) پشت بانک ابوظبی التجاری(ساختمان هتل رامی گاردن).

مجتمع آموزشی ایرانیان مسقط

مجتمع اموزشی مسقط از سال 1350 کار خود را شروع کرد .

گالری

برگزاری مسابقات

به مناسبت هفته وحدت سومین دوره مسابقات فوتسال با شرکت تیم های مدارس تحت پوشش و مسجد امام حسین(ع) برگزار گردید. این مسابقات روز شنبه دوم آذرماه درسالن ورزشی مجتمع توحید پسران برگزار و به تیم های برگزیده جوایزی به رسم یادبود اهدا شد .

مسابقات فرهنگی

مسابقات فرهنگی و هنری با حضور دانش آموزان مجتمع های آموزشی در رشته خوشنویسی ، طراحی و نقاشی در اول آبانماه برگزار گردید. در این مسابقات بیش از 200 اثر برتر دانش آموزان به مرحله سرپرستی راه یافت که پس از داوری، در هر پایه یک نفر دختر و یک نفر پسر به عنوان رتبه برتر انتخاب گردیدند. ضمن تشکر از همه مربیان و برگزار کنندگان مسابقه جهت مشاهده لیست بر ادامه مطلب کلیک کنید. .

بازرسی KHDA

از سال 2011 بازرسی وزارت تعلیم و تربیت امارات از مدارس ایرانی آغاز گردید این بازرسی ها بصورت سالانه بوده و شامل همه مدارس خاص می شود. هدف از این بازرسی ها ارتقای رتبه آموزش و پرورش امارات در سطح بین المللی است..

برگزاری جلسه گروههای آموزشی

جلسه گروههای آموزشی مدارس جمهوری اسلامی ایران در امارات عربی متحده روز چهارشنبه 15 آبانماه برگزار گردید. جلسه با نوای دلنشین قرآن و سرود ملی آغاز و سپس سرپرست محترم مدارس در ارتباط با لزوم فعالیت جدی گروههای آموزشی در جهت ارتقای آموزش و ارتقای شاخص های ارزیابی تاکید نمودند..

ایجاد انگیزه

به مناسبت هفته وحدت سومین دوره مسابقات فوتسال با شرکت تیم های مدارس تحت پوشش و مسجد امام حسین(ع) برگزار گردید. این مسابقات روز شنبه دوم آذرماه درسالن ورزشی مجتمع توحید پسران برگزار و به تیم های برگزیده جوایزی به رسم یادبود اهدا شد ..

برگزاری آیین یلدا 98

آئین یلدا و بزرگداشت طولانی ترین شب سال با حضور فرهنگیان در مجتمع توحید دختران برگزار گردید.در این مراسم و پس از تلاوت قرآن و سرود جمهوری اسلامی ایران سرپرست محترم مدارس با خوشامدگویی به حضار در ارتباط با اهمیت برگزاری دورهمی ها و ایجاد صمیمیت بیشتر مطالبی بیان نمودند

پیوندها

2,540


دانش آموزان

750


پرسنل

2,420


فارق التحصیلان

10


مدارس

پیشنهاد

امام خمینی(ره) بنیان گذار جمهموری اسلامی ایران

شعار سال رهبری رونق تولید

پرسش مهر ریاست جمهوری

عبدالرسول شکیبافر سرپرست مدارس

ارتباط با ما

با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس